UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej by pieski beztrosko (pod kontrola pracownika ) biegały po schronisku luzem, niz by mialy siedzieć w kojcu, klatce i czekać w nieskończonośc patrząc przez kraty klatki. Ciebie -niepodpisany/pytajacy, by trzeba bylo wsadzić do takiej klatki, bys se posiedział i zobaczył jaqk to "przyjemnie". Chyba nigdy zadnego zwierzaka w domu nie miałes. ..
florek