UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Pani kierownik odnośnie tej bramy. Rozumiem, z e dziura została, jak pani pisze, po poprzedniej ekipie, czyli dwa lata juz sie Pani użera z dziurą. Rozumiem, ze nie moze sie Pani doprosic od miasta naprawy tego stanu rzeczy, i dziura cały czas przez to istnieje. Czy mogłaby Pani w zwiazku z tym odpowiedziec na pytanie, dlaczego, z cała swiadomością istnienia tej dziury, puszczacie sobie beztrosko psy luzem po schronisku, i one wyłażą sobie często-gęsto na ulicze, wpadając pod samochód? Bardzo prosze o odpowiedź.