UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Florek, gdybys przejechał takiego psa, inaczej byś mówił. Ja pytam osobę odpowiedzialna za te psy- dlaczego dopuszcza do tego, żeby wychodziły na ulice. Nie pytam Ciebie- chyba, ze jestes dyrektorem schroniska :)