UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Florek, gdybys przejechał takiego psa, inaczej byś mówił. Ja pytam osobę odpowiedzialna za te psy- dlaczego dopuszcza do tego, żeby wychodziły na ulice. Nie pytam Ciebie- chyba, ze jestes dyrektorem schroniska :)


Anuluj