UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Florek, gdybys przejechał takiego psa, inaczej byś mówił. Ja pytam osobę odpowiedzialna za te psy- dlaczego dopuszcza do tego, żeby wychodziły na ulice. Nie pytam Ciebie- chyba, ze jestes dyrektorem schroniska :)