UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie florek ja ma pan robić taki misz-masz ze wszystkich lecznic a w dodatku tak przekręcać nazwiska lekarzy to lepiej niech pan już nic nie pisze; )


Anuluj