A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
http://www.posilekdlaschroniska.pl/#/strona-glowna
Ja mam adoptowane z tego schroniska sunię Perełkę i sunię Jasię :) :)
Koles, przestan, codziennie jezdze ta droga do pracy i ani razu nie widzialam psa ktory wybiega ze schroniska, a co dopiero stada. Moze masz jakies urojenia?
najlepszym weterynażem jest Krzysztof Tege i jego wspaniała żona, bo oni jedyni podchodzą do zwierząt z uczuciem i miłościa, oni całym sercem sa oddani swojej pracy, o każdej poże dnia i nocy można na nich liczyć, nie raz miałam taką sytuację że mój piesek potrzebował w nocy pomocy i nigdy nie usłyszałam od nich odmowy, ten kto zna państwa Tege to napewno potwierdzi to co napisałam, wielki szacunek i podziekowanie dla tego weterynaża, aby jak najwięcej takich było jak on.
Tege? to ta pani, która wg Florka przyjmuje z doktorem Czernichowskim na Ogónej?
Pani Jolu, bardzo żałuję, ze już tam Pani nie ma w tym schronisku :( To był wielki bład.
Tak, tak. ta pani Jola to był wielki błąd !
Moze był, ale teraz jest wiecej błedów. .. .
BZ wywalić i będzie wszystko dobrze!
BZ????
Eeeee tam