UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie najlepiej na Dworcu wsiąść w tramwaj,czerwony,skasować bilet i cieszyć się,że mamy takich mądrych co potrafią życie umilać-CHYBA NIE TĘDY DROGA???
Komar
Pewnie najlepiej na Dworcu wsiąść w tramwaj,czerwony,skasować bilet i cieszyć się,że mamy takich mądrych co potrafią życie umilać-CHYBA NIE TĘDY DROGA???
Komar