UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie najlepiej na Dworcu wsiąść w tramwaj,czerwony,skasować bilet i cieszyć się,że mamy takich mądrych co potrafią życie umilać-CHYBA NIE TĘDY DROGA???

Komar

Anuluj