UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jadać w odwrotną stronę, za skrzyżowaniem z Niepodlegości też trzeba zjechać na prawy pas po to, ażeby się później nie wciskać!
A jadać w odwrotną stronę, za skrzyżowaniem z Niepodlegości też trzeba zjechać na prawy pas po to, ażeby się później nie wciskać!