UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby z prawego pasa mozna bylo jechac tez prosto to lewy pas uchronilby od kolizji z tramwajem, a srodkowy by sie tak nie blokowal.
dexter
Gdyby z prawego pasa mozna bylo jechac tez prosto to lewy pas uchronilby od kolizji z tramwajem, a srodkowy by sie tak nie blokowal.
dexter