UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby z prawego pasa mozna bylo jechac tez prosto to lewy pas uchronilby od kolizji z tramwajem, a srodkowy by sie tak nie blokowal.

dexter

Anuluj