55
07.08.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a moim zdaniem to dobre a zwlaszcza bezpieczne rozwiazanie....mieszkam za ranica gdzie prawie na kazdym skrzyzowaniu jest pas wydzielony do skrecania w lewo...i co?...i przynajmniej skrecajac w lewo nie boje sie,ze jakis wariat mnie potraci...a ,ze musze troche poczekac....wole czekac...i kazdemu zycze cierpliwosci na drodze...wierzcie mi oplaca sie czasami poczekac!
ja (2002.10.27)

info

0  
  0
Totalny kretynizm - mój Osioł nie pojmie tego za skarby. Szczerze? - ja też. Masz racje Szrek. Przepraszam czy Ty mnie przypadkiem nie obrażasz?
Szrek i jego Osioł (2003.03.15)

info

0  
  0
Znudiził mi się już ten temat, strasznie długo już tu jest, czy redakcja nie może dawać częsciej nowych tematów w dziale hit czy kit?
(2003.07.10)

info

0  
  0
A moim zdaniem, ludzie przecież to już archiwum, taki staroć jeszcze ma topie ale jaja, a jeżdzi się już oki
Batli (2003.08.20)

info

0  
  0
jeśli chcecie poznać prawdziwy problem ruchu drogowego, przyjedźcie choćby do Wrocławia.............gdzie tramwaje i samochody jadą jedną drogą (nie zawsze szeroką) a w niektórych miejscach na wąskich uliczkach są parkingi przy chodnikach. Jednym z najgorszych miejsc do przebycia jest plac Grunwaldzki, gdzie znak stoi od znaku zaledwie kilka kroków, tramwaje mają swój kierunek, autobusy swój a samochody swój - tam można czekać nawet 15 minut!!!!!............takie pomysłowe rozwiązanie łączy drogi od dworca głównego, starego rynku, drogi na Poznań i Warszawę..................polecam tym, którym nie podoba się nasze skrzyżowanie............i powodzenia :)
tymczasowa Wrocławianka (2004.04.27)

info

0  
  0