A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a moim zdaniem to dobre a zwlaszcza bezpieczne rozwiazanie....mieszkam za ranica gdzie prawie na kazdym skrzyzowaniu jest pas wydzielony do skrecania w lewo...i co?...i przynajmniej skrecajac w lewo nie boje sie,ze jakis wariat mnie potraci...a ,ze musze troche poczekac....wole czekac...i kazdemu zycze cierpliwosci na drodze...wierzcie mi oplaca sie czasami poczekac!
Totalny kretynizm - mój Osioł nie pojmie tego za skarby.
Szczerze? - ja też.
Masz racje Szrek. Przepraszam czy Ty mnie przypadkiem nie obrażasz?
Znudiził mi się już ten temat, strasznie długo już tu jest, czy redakcja nie może dawać częsciej nowych tematów w dziale hit czy kit?
A moim zdaniem, ludzie przecież to już archiwum, taki staroć jeszcze ma topie ale jaja, a jeżdzi się już oki
jeśli chcecie poznać prawdziwy problem ruchu drogowego, przyjedźcie choćby do Wrocławia.............gdzie tramwaje i samochody jadą jedną drogą (nie zawsze szeroką) a w niektórych miejscach na wąskich uliczkach są parkingi przy chodnikach. Jednym z najgorszych miejsc do przebycia jest plac Grunwaldzki, gdzie znak stoi od znaku zaledwie kilka kroków, tramwaje mają swój kierunek, autobusy swój a samochody swój - tam można czekać nawet 15 minut!!!!!............takie pomysłowe rozwiązanie łączy drogi od dworca głównego, starego rynku, drogi na Poznań i Warszawę..................polecam tym, którym nie podoba się nasze skrzyżowanie............i powodzenia :)