UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moin zdaniem przebudowa skrzyżowań i wymiana sygnalizacji w mieśccie poprawiła w duzym stopniu bezpieczeństwo w ruchu drogowym. wy kierowcy jesteście mocni za kierownicą ale niech który wyjdzie na spacer to boi się wejść na ulice.

pieszy

Anuluj