UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przed wyborami jak nabardziej słuszna inowacja. A co będzie jak nie wygrają? pewnie znowu mały remoncik
nie lewy
Przed wyborami jak nabardziej słuszna inowacja. A co będzie jak nie wygrają? pewnie znowu mały remoncik
nie lewy