UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni Dyskutanci! Ani hit ani kit... "Utrudnienie konieczne." Fajnie się kiedyś leciało dwoma pasami aż do Odrodzenia bez konieczności "wachlowania" pomiędzy pasami. Teraz nastoi się nieraz człowiek w tym jednym, wąskim, zapchanym smrodzącymi autobusami, nawącha i w ogóle. Ale spróbujcie, Kochani, skręcić w lewo do Robotniczej na starych zasadach dokładając sobie jeszcze niewidoczną zza żółtego płotka "gilotynę"... Niejeden z Was kitujących ten projekt dostawałby wielkich gał patrzac na pędzący na Was tramwaj. Możnaby oczywiście zrobić jedną zmianę światał dla tych co jadą prosto, drugą dla tych co lecą z prawej i lewej i jeszcze jedną dla trajtka - tylko, że trwałoby to cholernie długo i czasowo wyszłoby na to samo a samo rozwiązanie byłoby archaiczne!!! Najlepiej byłoby dołożyć jeszcze jeden pas dla skrecająych w prawo (nowy) a ten stary przeznaczyć dla jadących prosto (wraz z przebudową ulicy po drugiej strony skrzyżowania) ale tam już nie ma miejsca na takie rozwiązania. Jest jak jest. Osobiście uważam takie rozwiązanie za najlepsze z możliwych do zastosowania.

PAO

Anuluj