32
11.02.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W tym roku są wybory, w których będziemy wybierać prezydenta miasta. Jeśli chcecie Państwo, aby strategia rozwojowa miasta w dalszym ciągu opierała się na tego typu "inwestycjach" oddajcie swój głos na Heńka lub inne wynalazki z 'LSD'!
(2010.02.11)

info

0  
  0
LUDZIE czytajcie ze zrozumieniem. Kwota o której mowa pozyskana jest z projektu na konkretny cel. Ten malkontent co mowi ze ma dość tramwajów niech przeniesie się do Olsztyna, tam ich nam zazdroszczą. Bob budowniczy świetnie się określiłeś. Jesteś takim samym głąbem jak ci bohaterowie z bajki.
samuel (2010.02.11)

info

1  
  0
Nooooo taak. Jak przenoszą to źle, za drogo! A jakby roźnieśli w cholerę to by lament był!!!! Śmieszni są niektórzy. Wystarczy zobaczyć w głosowaniu HIT CZY KIT, jak tę kamienicę z Traugutta rozebrali. Tamto to trzeba było ratować nie? ŻENUA. ..
Patriotyczny_biszkopt (2010.02.11)

info

0  
  0
Zastanawiam się, który mieszkaniec Olsztyna zazdrości nam tramwajów. Może Hołowczyc ?
Hero (2010.02.11)

info

0  
  0
za 4 mln zl Olimpia gralaby w 1 lidze, Start walczyl o mistrzostwo i gral w pucharach, a Truso spokojnie awansowalo o 2 poziomy do ekstraklasy w recznej. za 4 mln zl na Gorze Chrobrego mielibysmy porzadny caloroczny osrodek narciarski. za 4 mln zl mielibysmy 4 orliki lub porzadne boisko treningowe dla klunow pilkarskich
ArnoldUPR (2010.02.11)

info

0  
  0
nie glosujcie ludzie na komunistow, chyba ze chcecie by dalej bylo jak jest
(2010.02.11)

info

0  
  0
A gdzie jest przeniesiona bibloteka pedagogiczna?; D Pewnie stoi obok mostu zwodzonego i lampy gazowej, znajdzie się tam też miejsce na czerwony domek i bramę targową.
wizjoner (2010.02.11)

info

0  
  0
Do gościa o pseudonimie samuel- skoro miasto z taką łatwością pozyskało środki na przeniesienie tego cudu architektury w inne miejsce, to dlaczego nie jest w stanie pozyskać środków na inwestycje, które w rzeczywistości poprawią standard życia mieszkańców? Wiesz skąd bierze się to malkontenctwo komentujących? Z narastającego rozgoryczenia związanego z brakiem pracy i wykorzystywaniem biedoty Elbląga przez pracodawców, którzy oferują głodowe stawki płacowe, tłumacząc się przy tym kryzysem gospodarczym, którego w rzeczywistości nie ma.
(2010.02.11)

info

0  
  0
tramwaj jest niezbędny w tym miejscu, w celu zakorkowania ruchu i zwiększenia zagrożenia wypadkowego na głównej arterii komunikacyjnej
w pełni popieram (2010.02.11)

info

0  
  0
Marnotrawią 4 mln. na niszczenie zabytku i zabawę w odbudowę. A na starówce zero atrakcji i zero turystów
ggggggggggg (2010.02.12)

info

0  
  0