UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do gościa o pseudonimie samuel- skoro miasto z taką łatwością pozyskało środki na przeniesienie tego cudu architektury w inne miejsce, to dlaczego nie jest w stanie pozyskać środków na inwestycje, które w rzeczywistości poprawią standard życia mieszkańców? Wiesz skąd bierze się to malkontenctwo komentujących? Z narastającego rozgoryczenia związanego z brakiem pracy i wykorzystywaniem biedoty Elbląga przez pracodawców, którzy oferują głodowe stawki płacowe, tłumacząc się przy tym kryzysem gospodarczym, którego w rzeczywistości nie ma.


Anuluj