UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym roku są wybory, w których będziemy wybierać prezydenta miasta. Jeśli chcecie Państwo, aby strategia rozwojowa miasta w dalszym ciągu opierała się na tego typu "inwestycjach" oddajcie swój głos na Heńka lub inne wynalazki z 'LSD'!