UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marnotrawią 4 mln. na niszczenie zabytku i zabawę w odbudowę. A na starówce zero atrakcji i zero turystów
ggggggggggg
Marnotrawią 4 mln. na niszczenie zabytku i zabawę w odbudowę. A na starówce zero atrakcji i zero turystów
ggggggggggg