UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

za 4 mln zl Olimpia gralaby w 1 lidze, Start walczyl o mistrzostwo i gral w pucharach, a Truso spokojnie awansowalo o 2 poziomy do ekstraklasy w recznej. za 4 mln zl na Gorze Chrobrego mielibysmy porzadny caloroczny osrodek narciarski. za 4 mln zl mielibysmy 4 orliki lub porzadne boisko treningowe dla klunow pilkarskich

ArnoldUPR