UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym roku są wybory, w których będziemy wybierać prezydenta miasta. Jeśli chcecie Państwo, aby strategia rozwojowa miasta w dalszym ciągu opierała się na tego typu "inwestycjach" oddajcie swój głos na Heńka lub inne wynalazki z 'LSD'!