UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nooooo taak. Jak przenoszą to źle, za drogo! A jakby roźnieśli w cholerę to by lament był!!!! Śmieszni są niektórzy. Wystarczy zobaczyć w głosowaniu HIT CZY KIT, jak tę kamienicę z Traugutta rozebrali. Tamto to trzeba było ratować nie? ŻENUA. ..
Patriotyczny_biszkopt