UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
LUDZIE czytajcie ze zrozumieniem. Kwota o której mowa pozyskana jest z projektu na konkretny cel. Ten malkontent co mowi ze ma dość tramwajów niech przeniesie się do Olsztyna, tam ich nam zazdroszczą. Bob budowniczy świetnie się określiłeś. Jesteś takim samym głąbem jak ci bohaterowie z bajki.
samuel