A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szkoda Orzeu ze nie wrzucasz porównań botaniki badz z fizyki atomowej na pewno pasuja te zestawienia do muzyki. :))
To nie jest lekki tekst do czytania. jeżeli muszę się koncentrować na tym co autor chce przekazać, to nie jest dobrze. Ciężko się czyta, więc mało się rozumie. I nie piszcie, że tępak jestem jak nie rozumiem. Po prostu w tym miejscu oczekuję jasnych relacji a nie dzieł artystycznych. Artykuły powinny być przyswajalne na podobnym poziomie percepcji. Pije poranną kawę i czytam co się wydarzyło. Taka forma stanowczo przeszkadza. Trochę jakby wrzucić tekst Lema do czasopisma dla dzieci.
Witam i dziękuję za spore zainteresowanie. Dla czytelników powyżej i paru jeszcze innych mam propozycję, żeby teksty podpisane słowem "orzeu" po prostu omijali; ) Styl zmianie nie ulegnie. Ps- z tą botaniką to nie takie głupie. .. pomyślę; ) Pozdrawiam
RR. .. ciężko ci sie czyta? to poczytaj SuperExpress na śniadanko. nie rozumiesz? to tam zrozumiesz wszystko. są czytelnicy, którzy do porannej kawy chcieliby "skomplikowanego i ciężkiego" tekstu, bo ich zwykle wiadomości i relacyjki nie iunteresują. nie pasuje, nie czytaj, ale i nie komentuj, skoro nie masz 100% racji.
Niech Portel zaczeni wreszcie stosować własne zasady dodawania komentarzy. szczególnie tę rozpisaną na czerwono. Redakcjo, zacznij sie szanować, bo i tak już podupadasz.
Orzeu - my cie lubimy ale przesadzasz ale cieszy fakt ze krytyke przyjmujesz - jak mi sie zdaje - z nalezyta godnoscia oraz RR ma racje: relacja, szybki opis z imprezy powinien byćsyzbki i płynny bez wyrazów z Kopalińskiego. I jak RR zauwazyl nee chodzi o to ze czytelniknie rozumie bo nie o to tu chodzi. Chyba, ze to był felieton. .co Orzeu?; )) To moze do Gali albo Naj napisz :) no sorry za te resory ale to straszne takie jakies niesmaczne, sadzilam ze masz wiecej fantazji no ale to tylko portel takze nie tylko ty popelniasz lapsusy jest ich tutaj wiecej wsrod tzw dziennikarzy:) Twoj tekst wzbudza jedynie litosc a nie ciekawosc oraz zainteresowanie wynika z oburzenia:) I sam wiesz, ze zaden szanuajcy dziennikarz z doswiadzczeniem ozcywoscie nie pochwali tego tekstu chyba, ze zobi to dla zartu
Bardzo ladne porownanie do Lema. Dziekuje :) I jeszcze raz serdecznie pozdrawiam; ))
Wczoraj było fantastycznie Motion Trio, rewelacja, to był koncert 2009 roku. Takie mają być Ogrody, gratulacje. Tą piszącą hołotą proszę się nie przejmować a co do autora artykułu, zgroooooza.
sroooza
Autor artykułu nie wie jak pisac no ale pisza takie grafomani na tej www taki maja styl: byle co i byle jak aby bylo :))