UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech Portel zaczeni wreszcie stosować własne zasady dodawania komentarzy. szczególnie tę rozpisaną na czerwono. Redakcjo, zacznij sie szanować, bo i tak już podupadasz.

dghfrydeklebhvkhdekv

Anuluj