UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj było fantastycznie Motion Trio, rewelacja, to był koncert 2009 roku. Takie mają być Ogrody, gratulacje. Tą piszącą hołotą proszę się nie przejmować a co do autora artykułu, zgroooooza.
Fan Motion Trio