UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj było fantastycznie Motion Trio, rewelacja, to był koncert 2009 roku. Takie mają być Ogrody, gratulacje. Tą piszącą hołotą proszę się nie przejmować a co do autora artykułu, zgroooooza.

Fan Motion Trio

Anuluj