Bardzo ladne porownanie do Lema. Dziekuje :) I jeszcze raz serdecznie pozdrawiam; ))Orzeu
Bardzo ladne porownanie do Lema. Dziekuje :) I jeszcze raz serdecznie pozdrawiam; ))