UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Orzeu - my cie lubimy ale przesadzasz ale cieszy fakt ze krytyke przyjmujesz - jak mi sie zdaje - z nalezyta godnoscia oraz RR ma racje: relacja, szybki opis z imprezy powinien byćsyzbki i płynny bez wyrazów z Kopalińskiego. I jak RR zauwazyl nee chodzi o to ze czytelniknie rozumie bo nie o to tu chodzi. Chyba, ze to był felieton. .co Orzeu?; )) To moze do Gali albo Naj napisz :) no sorry za te resory ale to straszne takie jakies niesmaczne, sadzilam ze masz wiecej fantazji no ale to tylko portel takze nie tylko ty popelniasz lapsusy jest ich tutaj wiecej wsrod tzw dziennikarzy:) Twoj tekst wzbudza jedynie litosc a nie ciekawosc oraz zainteresowanie wynika z oburzenia:) I sam wiesz, ze zaden szanuajcy dziennikarz z doswiadzczeniem ozcywoscie nie pochwali tego tekstu chyba, ze zobi to dla zartu


Anuluj