A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dla poprzednikow: mysle ze portel oraz inne gazety chetnie przyjma do pracy madrych, elokwentnych i tryskajacych dobrym stylem pisania ludzi, wiec piszcie cv i smialo do tworzenia relacji z koncertow, zobaczymy co Wy madrego stworzycie. .. .latwo oceniac gdy samemu siedzi sie z dupa w domu przed kompem i gapi sie cale dnie w tv. .. .a piszac ze tekst niezrozumialy to tylko o waszym ograniczeniu to swiadczy, ale z przyjemnoscia przeczytam Wasze madre, pelne kunsztu i wyszukanego stylu prace:)))). .. mi sie podobalo:)) uznanie dla autora, wszystkim innym polecam tygodnik bravo-to na pewno bedzie pieknym stylem i prostym jezykiem pisane, he he
sluchajcie, czegos tu nie kumam. W naszym miescie i tak nic sie nie dzieje, a gdy ktos poczyni jakies starania to jak zwykle jakies niezadowolenie:// to chyba nie jest latwa sprawa zorganizowac wszystko tak by kazdemu dogodzic??? widze ze nasza mentalnosc wywodzaca sie jeszcze z komuny, by zawsze byc niezadowolonym jeszcze dlugo bedzie w nas:/ ogarnijcie sie!!! a relacja spoko, inna niz wszystko, ciekawa,
tekst o tym ze dnia tego i tego byl koncert odspiewano piaosenki pt:. .. i ze padal deszcz to umialam pisac w podsawowce, gdy Pani kazala napisac relacje z wyjscia do teatru he he, a stworzyc cos wykraczajacego poza standartowe ramy to chyba latwe nie jest wiec szacun autorowi:))
Moim zdaniem niektórzy komentujący mocno pojechali, niemniej, co złego jest w wypowiedzeniu własnego zdania? Czy z racji faktu, że w naszym mieście mało ludzi cokolwiek robi, powinniśmy na to wąskie grono chuchać i dmuchać, aby się przypadkiem nie zniechęcili, obojętnie jak słabe ich teksty by były? Moim zdaniem ta relacja jest akurat nieudana, ale autor ma na swoim koncie także bardzo fajne relacje i wywiady (chociażby ten najnowszy z p. Żakowskim), tak więc nie ma się co bulwersować, że ludzie narzekają, bo wcale nie narzekają, a jedynie mówią, czy im się podoba, czy też nie. Co innego, gdyby ktoś otwarcie autora obrażał, wówczas faktycznie jest to poniżej poziomu i takie komentarze nie powinny być publikowane, bo niczemu dobremu to nie służy.