UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam i dziękuję za spore zainteresowanie. Dla czytelników powyżej i paru jeszcze innych mam propozycję, żeby teksty podpisane słowem "orzeu" po prostu omijali; ) Styl zmianie nie ulegnie. Ps- z tą botaniką to nie takie głupie. .. pomyślę; ) Pozdrawiam

Orzeu