43
11.06.2009

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A to trzeba pisać teksty, by móc cokolwiek skomentować? Kurde, nie wiedziałem! :/ Myślałem, że swoje opinie może wyrażać każdy.
Svenix (2009.06.12)

info

0  
  0
A teksty owszem, czasami nawet piszę. Z tym, że ukazują się gdzie indziej. :)
Svenix (2009.06.12)

info

0  
  0
lipa
(2009.06.12)

info

0  
  0
dziękuję mojej intuicji, jest silniejsza niż przypuszczałam, nie poszłam na ogrody, dziś jest trzeci dzień i też mnie tam nie ma a gdy czytam poprzednie komentarze, to dziękuję jej raz jeszcze ps współczuję tym wszystkim którzy "wywalili" pieniądze i te mniejsze i trochę większe a na jutrzejszym koncercie to być może publiczność pomidorami porzuca trochę i do tego namawiam szczerze, w razie wpadki organizatorów, wszystkich którzy narazili się na wydatek 50 zł
polityka (2009.06.12)

info

0  
  0
Czytaj dalej komentarze w necie. Daleko na nich zajedziesz. W d. .byłaś i g. .widziałaś.
Pierzasty ptaszek (2009.06.12)

info

0  
  0
.. .. .trącisz panem prowadzącym. .. .. zupa z muchomorów ci zaszkodziła, ptasi móżdżku
polityka (2009.06.12)

info

0  
  0
Za kazda kurwe 500PLZ mandatu. Moze buraki naucza sie polskiego.
(2009.06.13)

info

0  
  0
widzę, że zabolało. miało
Pierzasty ptaszek (2009.06.13)

info

0  
  0
orzeu - niby konczysz badz skonczylem dziennikarstwo i probujesz pisac w tzw swoim stylu i probujesz uciec od schematow dziennikarstwa ale twoja relacja jest mecząca i subiektywana i taka grzeczna bo inaczej portel jej nie zamiesci albo nie zapłaci; ) Skoro ktos gwizdał to chyba mial do tego prawo no nie? A bronisz jakiegos pęczaka, ktry zachowal sie jak swinia. No ale skoro "kurwy słowne" sa na scenie to i on zachowuje sie slownie tak samo:) Twoja relacja e opisy sytuacyjne, obrazkowosc, proba wciagniecia czytelnika - tylko w co? wlasnie? Bo sa pewne kanony pisania. Relacja nie jest ciekawa, zalosna i meczace nie oddaja obrazu rzeczywistosci :)
(2009.06.13)

info

0  
  0
SVEN ma racje: FORMA przerosla TREŚĆ :) Muzycznie to nic nowego no ale wiadomo, ze reklama musi byc :) p. s Orzeł a ty gdzies piszesz do jakichs gazety czy tylko skaczesz wciaz ze spadochronu? Byc moze w tej szybkosci spadnia nie widisz pozniej w realu :)) pzodro ZIOM :)
(2009.06.13)

info

0  
  0