UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie jest lekki tekst do czytania. jeżeli muszę się koncentrować na tym co autor chce przekazać, to nie jest dobrze. Ciężko się czyta, więc mało się rozumie. I nie piszcie, że tępak jestem jak nie rozumiem. Po prostu w tym miejscu oczekuję jasnych relacji a nie dzieł artystycznych. Artykuły powinny być przyswajalne na podobnym poziomie percepcji. Pije poranną kawę i czytam co się wydarzyło. Taka forma stanowczo przeszkadza. Trochę jakby wrzucić tekst Lema do czasopisma dla dzieci.

RR