UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam i dziękuję za spore zainteresowanie. Dla czytelników powyżej i paru jeszcze innych mam propozycję, żeby teksty podpisane słowem "orzeu" po prostu omijali; ) Styl zmianie nie ulegnie. Ps- z tą botaniką to nie takie głupie. .. pomyślę; ) Pozdrawiam
Orzeu