87
10.05.2009

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dla przykladu sklep ktory sprzedal im alkohol powiniem miec cofnietą koncesję na alkohol. Na bismarku z racji najpiekniejszego widoku na elblag, powinien być ogolnie dostepny / tj. kontrolowany przezx policję punkt widokowy / takze dla turystow szczegolnie z Niemiec, a pod gorą parking, To kosztowaloby niewiele, ale przecież to daleko od Ratusza. Niedaleko mieszka najlepszy/ najaktywniejszy radny, obecnie wiceprzewodniczacy Rady. Moze on by sie tu wykazal, bo kadencja trwac juz pare lat i wypadaloby sie czyms pochwalić przed nastepnymi wyborami.
(2009.05.10)

info

0  
  0
moze teraz ktos sie tym zajmie i na bisa przestana chodzic z winem 15latkowie. nie beda sie zataczac wymiotowac itp.
ena (2009.05.10)

info

0  
  0
nie rozumiem czemu mieszacie to z bismarkiem. dziewczyna bawila sie na jakiejs polance, ktora po prostu widac z bisa, ta polanka jest pod dzialkami i tak samo ten slup. skoro nie wiecie jak wyglada sytuacja dlaczego sie wypowiadacie ? na bisie nie ma nawet zadnych slupow, na ktorych moznaby sie zawiesic. a dzieci jesli chca pic to zawsze sobie znajda miejsce a takie cyrki moga stac sie wszedzie.
(2009.05.10)

info

0  
  0
owszem, słupy tam są :) przejdz się na bisa rozejrzyj wokół i zobaczysz.
ena (2009.05.10)

info

0  
  0
a czy towarzystwo ujelo to na komorce jak spadala ich kolezanka bo teraz tak robia
xxi wiek (2009.05.10)

info

0  
  0
""""Drogi Prezesie! Oparzenie 4 st, jest oparzeniem obejmującym tkanki położone głęboko tzn. skórę, tk. pokskórną, mięśnie, kości itd """"" 4 st. to juz zweglenie a nie oparzenie. Nie pouczaj kogos skoro nie masz wiedzy!!
(2009.05.10)

info

0  
  0
Trochę ogolniej :L mam wrażenie, że wiekszość z nas pracując w różnych firmach dawno stracilaby robotę, gdybysmy pracowali na poziomie i w stylu naszej Policji tzn. aby sie doturlac do wczesniejszej. Ale to nie wina szeregowego policjanta, tylko ich dowodcow, ktorzy za malo wymagają, pozwalaja na pracę w stylu "pogotowie policyjne", czyli nie zapobiegamy, tylko przyjeżsdzamy na telefon, po, a nie przed ew. incydentem. Sprawa z ostatnich dni, strzaly do autobusu, a rzecznik pol. odpowiada, o co wlasciwie chodzi, nie bylo przecież zgloszenia. I nic w zmianie wizerunku policji nie pomogly dwa lata PiS -u, bo nie po to dochodził do wladzy. Policja, by wlasciwie dzialać powinna podlegać jak w USA, prezydentowi Miasta, wtedy szef policji czesto bylby na dywaniku u Prezydenta Miasta, i byl przez niego bezposrednio rozliczany, a nie gdzieś tam w dalekim Olsztynie. Nietety Policja w Polsce siedzi jeszcze gleboko w PRL-u, tylko, że jest slabsza i ma duzo gorsze kadry. Obywatelu broń się sam!, niestety.
(2009.05.10)

info

0  
  0
Na Gorze potocznie zwanej Pomnik, lub Bis, nie ma zadnych słupów energetycznych, czy wys. napięcia, chyba, że ktoś przed chwilą je wkopał. siedząc na murku ogladamy najpiekniejsze Zachody Słońca w naszym mieście i o tym powinny wiedziec nasze pożal się boże Władze, ktore zapomniały o tym miejscu i nie doceniają jego walorów. nie potrzebny tu jest żaden Euro Park, ktory bedzie kosztowal wiele milionow, a miejsca te stracą caly swoj urok. Wzorem narmalnych krajow zachodnich proszę tam tylko postawić smietnik, zrobić parking na kilka aut, na dole obok stawku i odrobinę poprawić dojazd. A za pare lat na terenie miedzy bisem, a kosciole sw. Floriana i tak powstanie osiedla domkow jednorodzinnych, bo taki powstal plan w UM w momencie, gdy budowany był kościol.
(2009.05.10)

info

0  
  0
Czytalem komentarze tylko z pierwszej strony. Nie wiem co dalej ale jest cos do wyjasnienia. Moje siostry byly tego swiadkiem. Nikt nie widzial jak ona wchodzi na ten slup ale jedno jest godne podziwu grupa dzieciakow zachowala sie tak profesjonalnie ze nie jeden dalby za to im medal. Nie spanikowali tylko zadzwonili na pogotowie (jak sie okazuje nie oni jedyni) a jedna z moich siostr siedziala przy niej i gadala z nia puki nie przyjechala karetka. Takze gratuluje ludziom ktorzy nie widzieli tego o takie komentarze. ..
(2009.05.10)

info

0  
  0
a jakie maja być komentarze, jak ktoś wchodzi na slup wysokiego napiecia, saly upstrzony ostrzegawczymi tabliczkami ?
(2009.05.10)

info

0  
  0