UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a jakie maja być komentarze, jak ktoś wchodzi na slup wysokiego napiecia, saly upstrzony ostrzegawczymi tabliczkami ?
a jakie maja być komentarze, jak ktoś wchodzi na slup wysokiego napiecia, saly upstrzony ostrzegawczymi tabliczkami ?