UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
""""Drogi Prezesie! Oparzenie 4 st, jest oparzeniem obejmującym tkanki położone głęboko tzn. skórę, tk. pokskórną, mięśnie, kości itd """"" 4 st. to juz zweglenie a nie oparzenie. Nie pouczaj kogos skoro nie masz wiedzy!!