UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytalem komentarze tylko z pierwszej strony. Nie wiem co dalej ale jest cos do wyjasnienia. Moje siostry byly tego swiadkiem. Nikt nie widzial jak ona wchodzi na ten slup ale jedno jest godne podziwu grupa dzieciakow zachowala sie tak profesjonalnie ze nie jeden dalby za to im medal. Nie spanikowali tylko zadzwonili na pogotowie (jak sie okazuje nie oni jedyni) a jedna z moich siostr siedziala przy niej i gadala z nia puki nie przyjechala karetka. Takze gratuluje ludziom ktorzy nie widzieli tego o takie komentarze. ..


Anuluj