UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla przykladu sklep ktory sprzedal im alkohol powiniem miec cofnietą koncesję na alkohol. Na bismarku z racji najpiekniejszego widoku na elblag, powinien być ogolnie dostepny / tj. kontrolowany przezx policję punkt widokowy / takze dla turystow szczegolnie z Niemiec, a pod gorą parking, To kosztowaloby niewiele, ale przecież to daleko od Ratusza. Niedaleko mieszka najlepszy/ najaktywniejszy radny, obecnie wiceprzewodniczacy Rady. Moze on by sie tu wykazal, bo kadencja trwac juz pare lat i wypadaloby sie czyms pochwalić przed nastepnymi wyborami.