UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dla przykladu sklep ktory sprzedal im alkohol powiniem miec cofnietą koncesję na alkohol. Na bismarku z racji najpiekniejszego widoku na elblag, powinien być ogolnie dostepny / tj. kontrolowany przezx policję punkt widokowy / takze dla turystow szczegolnie z Niemiec, a pod gorą parking, To kosztowaloby niewiele, ale przecież to daleko od Ratusza. Niedaleko mieszka najlepszy/ najaktywniejszy radny, obecnie wiceprzewodniczacy Rady. Moze on by sie tu wykazal, bo kadencja trwac juz pare lat i wypadaloby sie czyms pochwalić przed nastepnymi wyborami.