UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie rozumiem czemu mieszacie to z bismarkiem. dziewczyna bawila sie na jakiejs polance, ktora po prostu widac z bisa, ta polanka jest pod dzialkami i tak samo ten slup. skoro nie wiecie jak wyglada sytuacja dlaczego sie wypowiadacie ? na bisie nie ma nawet zadnych slupow, na ktorych moznaby sie zawiesic. a dzieci jesli chca pic to zawsze sobie znajda miejsce a takie cyrki moga stac sie wszedzie.