UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Gorze potocznie zwanej Pomnik, lub Bis, nie ma zadnych słupów energetycznych, czy wys. napięcia, chyba, że ktoś przed chwilą je wkopał. siedząc na murku ogladamy najpiekniejsze Zachody Słońca w naszym mieście i o tym powinny wiedziec nasze pożal się boże Władze, ktore zapomniały o tym miejscu i nie doceniają jego walorów. nie potrzebny tu jest żaden Euro Park, ktory bedzie kosztowal wiele milionow, a miejsca te stracą caly swoj urok. Wzorem narmalnych krajow zachodnich proszę tam tylko postawić smietnik, zrobić parking na kilka aut, na dole obok stawku i odrobinę poprawić dojazd. A za pare lat na terenie miedzy bisem, a kosciole sw. Floriana i tak powstanie osiedla domkow jednorodzinnych, bo taki powstal plan w UM w momencie, gdy budowany był kościol.