UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

""""Drogi Prezesie! Oparzenie 4 st, jest oparzeniem obejmującym tkanki położone głęboko tzn. skórę, tk. pokskórną, mięśnie, kości itd """"" 4 st. to juz zweglenie a nie oparzenie. Nie pouczaj kogos skoro nie masz wiedzy!!