UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę ogolniej :L mam wrażenie, że wiekszość z nas pracując w różnych firmach dawno stracilaby robotę, gdybysmy pracowali na poziomie i w stylu naszej Policji tzn. aby sie doturlac do wczesniejszej. Ale to nie wina szeregowego policjanta, tylko ich dowodcow, ktorzy za malo wymagają, pozwalaja na pracę w stylu "pogotowie policyjne", czyli nie zapobiegamy, tylko przyjeżsdzamy na telefon, po, a nie przed ew. incydentem. Sprawa z ostatnich dni, strzaly do autobusu, a rzecznik pol. odpowiada, o co wlasciwie chodzi, nie bylo przecież zgloszenia. I nic w zmianie wizerunku policji nie pomogly dwa lata PiS -u, bo nie po to dochodził do wladzy. Policja, by wlasciwie dzialać powinna podlegać jak w USA, prezydentowi Miasta, wtedy szef policji czesto bylby na dywaniku u Prezydenta Miasta, i byl przez niego bezposrednio rozliczany, a nie gdzieś tam w dalekim Olsztynie. Nietety Policja w Polsce siedzi jeszcze gleboko w PRL-u, tylko, że jest slabsza i ma duzo gorsze kadry. Obywatelu broń się sam!, niestety.