A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak dziewczyna za duzo promili miała to nie dziwne ze straciła równowage. .. ja mam 18 lat nigdy nie miałam takich pomysłow i nie mam. .nawet jak czasem zabalowałam. .. co tym dziecia teraz do głowy przychodzi. ..
Ktoś pisze: ". .. ale jedno jest godne podziwu grupa dzieciakow zachowala sie tak profesjonalnie ze nie jeden dalby za to im medal. Nie spanikowali tylko zadzwonili na pogotowie". Inna grupa dzieciaków (a może ta sama???!!!) pozwoliła aby zapewne pijana bądź naćpana koleżanka wlazła na słup i została porażona prądem. Potem wezwali pogotowie. .. Zapewne należy im się za to teraz medal!!!
Spadając poraził ją prąd ???, jeżeli spadała nie miała uziemienia, więc prąd nie mógł ją porazić.
mogl. wystarczylo ze dotknela dwóch przewodow; ) troche fizyki Panie Kolego; )
Mam 15 lat i powiem wam że teraz jeśli nie chodzi się "na bisa" albo przynajmiej nie pije co tydzień gdzie indziej, to jest niczym w szkole, wśród przyjaciół. Dochodzi do tego że tylko po przez chodzenie na takie "libacje" można zdobyć znajomych i mieć przyjaciół. .. troche się zmieniło od czasów waszej młodości. Ale nikt mi nie wciśnie że kiedyś młodzież była mądrzejsza, nastolatki zawsze mają pod wpływem % glupie pomysły z tym że teraz to jest na topie. .. .bo co by tu jeszcze robić w piątek wieczór???!!! wiem że dużo jest mądrzejszych form spędzenia czasu ale "nie byłaś nigdy na bisie?? weeeź ale ty zacofana jesteś!" tak powie ci każdy! i nie tylko głupie piętnastki! nawet jak policja coś zrobi to znajdzie się inne miejsce. .. bo jak tu inaczej pokazać się na mieście, albo chociaż nie nudzić się w domu jeśli wszyscy są "na bisie" i dobrze się tam bawią?! Znam ludzi którzy są tam regularnie i o dziwo dobrze się uczą i są inteligentnymi ludźmi, których możecie spotkać na każdym alternatywnym koncercie. .. tak to te wspomnine np. brudne dzieci czy punki. .my poprostu chcemy się gdzieś bawić i to nie znaczy, że każdy tam żyga i wdrapuje się na słupy; / dużo tam takich oszołomów i "gorących 15" ale nie wszysy tacy są!
acha no i pomimo tego że mam 15 lat to nie sądze żebym była tam widziana jako "gorąca" O. o. .. no prawie 16; ) pozdrawiam! z bogiem! \, ,/, \/, ,
Absolutnie rozumiem Cię cenzura. Jestem tylko pewien, że Twoi znajomi to nisza, albo niska półka. No cóż - pewnie pochodzisz z biednej chałupy i Musisz przyszpanować. \bez urazy - takie jest życie.
Zagospodarowanie terenu Gęsiej Góry to ostatnia deska ratunku dla tego miejsca. Bo teraz aż się przykro człowiekowi robi, kiedy popatrzy, co się stało z tą piękną i spokojną niegdyś lokalizacją.
Czy trzeba bylo, aż takiego wypadku, ktory nie wiadomo, jak się zakonczy, by być moze obudzić policje i sympatycznego skadinad dizelnicowego, i spopularyzowac Gęsią Górę i jej okolice, to także Elbląg, szanowna WŁADZO.
Dzis w tej okolicy cisza.
a gdzie byly tablice ostrzegawcze -bo nie widac