UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a moim zdaniem tego budynku nie projektował architekt. Pewnie znowu jakiś dyrektor chciał przesuwać jezioro. Popatrzył na plany, na wizualizację i powiedział "a ja bym chciał, żeby w tym miejscu było coś takiego". Coś tam nabazgrał i tak to zrobili. Jestem ciekaw kto się wprowadzi do tego budynku jak go oddadzą do użytku.
inż.