UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wstyd i tyle jak zwykle ELBLĄSZKOWO nie potrafimy nic doprowadzić do końca! biurowiec dobrze jak najbardziej widze w tym miejscu ale z zachowaną starą wizualizacją a nie nowa tandetą! Ile razy jedziemy do jakiegoś miasta i sie zastanawiamy kto i co tak spierdzielił. .. Czasem się zastanawiam co kieruje takimi Ludzimy bezguscie - głupota a może sam zysk! widać nic sie nie zmieniło. .. TEN BUDYNEK TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ PASUJE JAK ŚWINI SIODŁO NA STARÓWCE! A więc załóżmy dresy i na starówke bo BMW u mechanika, zepsuło się pod siłownią. ..

ART.DECO