96
10.12.2007

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wszytsko ok tylko zeby nie bylo banków !!!!!1 tylko jakies fajne knajpki czy restauracje tak jak jest w innych miastach na starym mieście a u nas totalna cisza i spokoj na starowce
oola (2008.03.21)

info

0  
  0
a ciekawe ile słonina dostał za zgode na postawienie tego molocha od mytycha. .nastepna sprawa dla CBA. .
PLUS I MINUS (2008.03.30)

info

0  
  0
co was tak uskrzydliło w dysputach?Pięć domków na krzyż wokół kościoła Św. Miko- łaja i już to nazywacie starówką?Z fasad wielu z nich już odpada tynk, kruszeją cegły szczególnie przy wejściach do pub'ów. Powiedzenie "słoma wystaje z butów"nie straciło na aktualności.
realista (2008.04.11)

info

0  
  0
zdjęcie na początku artykułu już bardzo nie aktualne, w rzeczywistości już jest dużo ładniej. ..
klient (2008.04.17)

info

0  
  0
Drugi wpis od "wg": przecież to nie jest chyba ten biurowiec?? A to co: http://www.mytych.pl/files/Image/Oferta/Staremiasto/3a.jpg Śliczny, prawda?
(2008.04.19)

info

0  
  0
A Ja nie mam nic do tego. .. Nawet jestem za. .. Wkomponowanie nowoczesności w prehistorię??? Bajer! Tak trzymać! I biurowiec powinien być nawet lekko wyższy jak całość! Później, powinien pojawić się drugi i trzeci podobny! A na dachu?? Pieknę tarasy widokowe z kafejkami i restauracjami. .. .Było by super. ..
WŁOCH (2008.07.10)

info

0  
  1