UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .a moim zdaniem tego budynku nie projektował architekt. Pewnie znowu jakiś dyrektor chciał przesuwać jezioro. Popatrzył na plany, na wizualizację i powiedział "a ja bym chciał, żeby w tym miejscu było coś takiego". Coś tam nabazgrał i tak to zrobili. Jestem ciekaw kto się wprowadzi do tego budynku jak go oddadzą do użytku.
inż.