UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu czytając te komentarze mam nieodłączne poczucie nieświeżego oddechu konkurencji ? Projektowanie na Starym nie jest łatwe, uzgodnienia trudne. Ten budynek to według mnie udana próba współczesnej architektury na tym terenie, jest prosty, dobry w proporcjach, bez nadmiernego detalu. Jeżeli materiały wykończeniowe i robocizna będą dobrej jakości, to powinien wygladać bardzo dobrze i trzymam za niego kciuki. W sprawie wyjścia budynek w chodnik - warto byłoby posłuchać opinii konserwatora, a nie dyletantów. Czy Redakcja nie mogłaby o to w imieniu czytelników zapytać ? A konkurencja niech sobie kupi śliniaki - - Mar. Wer.


Anuluj