UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet w "POLITYCE" określono naszą Starówkę jako kicz. Kolejny pseudo-budynek, który tylko to potwierdza. Nie jesteśmy jednak sami, taki ogólnie teraz panuje trend. Zarobić ma firma budowlana, a reszta się nie liczy. Smutne.
fromelbling