UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet w "POLITYCE" określono naszą Starówkę jako kicz. Kolejny pseudo-budynek, który tylko to potwierdza. Nie jesteśmy jednak sami, taki ogólnie teraz panuje trend. Zarobić ma firma budowlana, a reszta się nie liczy. Smutne.

fromelbling

Anuluj