UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet w "POLITYCE" określono naszą Starówkę jako kicz. Kolejny pseudo-budynek, który tylko to potwierdza. Nie jesteśmy jednak sami, taki ogólnie teraz panuje trend. Zarobić ma firma budowlana, a reszta się nie liczy. Smutne.

fromelbling