UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co??!! To jest ??biurowiec?? Hahahahahahah Wy chyba nigdy biurowca nie widzieliscie!! Niemiejednak elblagowi przydaly by sie pozadne biurowce chociazby dla podniesienie prestizu miasta. ale jak dla naszych wladz biurowcem jest 4 pietrowy budyneczek przypominjacy kamienice(kompletnie nie wiem o co chodzi autorowi tekstu, chyba chcial zrobic sensacje ale mu nie wyszlo niestety) to naparwde gratuluje!. Chociaz i tak nie spodziewał bym sie ze w elblagu powstanie World trade center bo to nie mozliwe chyba ze za jakies 500 lat jak ludzie beda mieli latajace samochody.

iddek