UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
polska młodzież... gdzie nie pójdziesz tam gangsterzy od siedmiu boleści... zawsze się trafi jakiś cwaniak który będzie kozaczył, a jak wypije to chce się bić i nie mysli jakie moga być konsekwencje jego czynów... odrazu powinni trafić na front... dwa lata w iraku/afganistaniei i tam niech sobie kozaczą, ciekawe jak długo by cwaniakowali
mlody mieszkaniec elblaga