UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

polska młodzież... gdzie nie pójdziesz tam gangsterzy od siedmiu boleści... zawsze się trafi jakiś cwaniak który będzie kozaczył, a jak wypije to chce się bić i nie mysli jakie moga być konsekwencje jego czynów... odrazu powinni trafić na front... dwa lata w iraku/afganistaniei i tam niech sobie kozaczą, ciekawe jak długo by cwaniakowali

mlody mieszkaniec elblaga

Anuluj